close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
چگونه سریع تر تبلیغات سایت های كلیكی را ببینیم

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن کنید

به سایت مرجع کسب درامد اینترنتی خوش آمدید

چگونه سریع تر تبلیغات سایت های كلیكی را ببینیم

روش مشاهده سريع تبليغات

نکته اول و دوم

 

با این پنج نکته ای که گفته میشود ، به جای صرف زمانی بیشتر از 1 ساعت در روز ، میتوانید با 15 دقیقه تمام کلیک های خود را انجام دهید .

نکته اول :

مرورگر نقش بسزایی در سرعت عملکرد شما خواهد داشت ، یکی از بهترین و سریعترین مرورگرهای حال حاضر دنیا ، گوگل کروم است .

با توجه به اینکه گوگل تحریم ایرانیان را لغو کرده است ، گوگل کروم را میتوانید مستقیما از گوگل دانلود کنید .( از ورژن 20 استفاده شده است (

 

نکته دوم :

برای مشاهده آگهی ها، حتما بارگذاری عکس را از تنظیمات مرورگر خود غیرفعال کنید.

در 20 Google Chrome :

Settings >Show advanced settings>Content settings

سپس بر روی "Manage exceptions "در قسمت "Images "کلیک کنید، این صفحه ای که باز شد لیست استثناعات می باشد. شما در قسمت ورود به سایت باید یک کد تصویری را وارد کنید که اگر نمایش عکس غیر فعال باشد، با مشکل مواجه میشوید و عکس را مشاهده نخواهید کرد. با این لیست به طور موقت میتوانید نمایش عکس را فعال و پس از وارد کردن کد تصویری آنرا مجددا غیر فعال کنید. برای این منظور کافی است که نام سایت های مورد استفاده خود را در این لیست قرار دهید.

درون کادر کلیک کرده و ابتدا این عبارت را وارد کنید : [.*]

سپس نام سایت مورد نظر را وارد کنید و اینتر بزنید

با انجام این کار سایت مورد نظر وارد لیست استثناعات میشود، حال تمام سایت هایی که درآنها عضو هستید را در این لیست وارد کنید . دقت کنید که سایت ها را بدون www ذخیره کنید .

 

نکته سوم :

برای مشاهده تبلیغات، باید پنجره آگهی باز شده فعال باشد تا مدت زمان معین به اتمام رسیده و مبلغ آن تبلیغ به حساب شما واریز شود. برای این منظور شما به ناچار باید 30 ثانیه یا 60 ثانیه منتظر به اتمام رسیدن مدت زمان آگهی باشید و سپس به سراغ آگهی دیگر بروید که همین موضوع زمان زیادی احتیاج دارد .

 

حال راه پیشنهادی ما :

شما نمیتوانید در یک پنجره از مرورگر خود به مشاهده آگهی های چند سایت به طور همزمان بپردازید (با استفاده از چند tab) و نمیتوانید درهنگام سپری شدن مدت آگهی، پنجره را Minimize کنید. اما میتوانید چند پنجره به طور جدا باز کرده و در چند پنجره جداگانه زمان آگهی ها را به اتمام ببرید!

 

نکته چهارم :

همانطور که میدانید در سایت های گروه آسمان نمیتوانید اطلاعات ورود به حساب کاربری تان را در مرورگر گوگل کروم ذخیره کنید . اما طبق مراحل زیر میتوانید اطلاعات ورود مانند نام کاربری و رمز عبورتان را در مرورگر گوگل کروم ذخیره کنید . ( در مرورگر فایر فاکس اطلاعات را میتوانید ذخیره کنید )

ابتدا باید در قسمت پشتیبانی سایت با همان نام کاربری و رمز عبور سایت ثبت نام کنید . ( دقت کنید باید با همان نام کاربری و رمز عبوری که در سایت استفاده کرده اید ، در پشتیبانی ثبت نام کنید )

بعد از ثبت نام در پشتیبانی ، یک ایمیل فعالسازی برای شما ارسال خواهد شد ، به ایمیل خود وارد شده و لینک فعالسازی را کلیک کنید . بعد از اینکه در قسمت پشتیبانی ثبت نام کردید ، طبق مراحل زیر پیش بروید :

 

1- نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و سپس بر روی "ورود "کلیک کنید .

2- در صفحه ای که باز میشود در بالای صفحه از شما سوال میشود که مایل هستید رمز عبور شما ذخیره شود یا خیر . بر روی ذخیره اطلاعات کلیک کنید .

3- بعد از وارد شدن به پنل کاربری ، خارج شوید .

4- حال به صفحه ورود به حساب کاربری سایت مورد نظر وارد شوید .

5- در کادر نام کاربری دوبار کلیک کنید تا نام کاربری شما ظاهر شود .

6- نام کاربری تان را کلیک کنید تا در کادر قرار بگیرد . اگر نام کاربری شما ذخیره نبود به صورت دستی نام کاربریتان را وارد کنید . اگر رمز عبور ذخیره شده بود به صورت اتوماتیک جایگذاری شد که کار تمام است اما اگر رمز عبور جایگذاری نشد مراحل زیر را طی کنید .

7- مجددا به قسمت پشتیبانی مراجعه کنید و مجددا نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و پس از ورود دوباره از شما برای ذخیره اطلاعات سوال میشود ، دوباره گزینه ذخیره اطلاعات را انتخاب کنید . پس از وارد شدن به پنل کاربری ، دوباره خارج شوید .

8- اطلاعات شما به صورت کامل در مرورگر ذخیره شده است و اگر به صفحه ورود به حساب کاربری تان در سایت وارد شوید و بر روی کادر نام کاربری دوبار کلیک کنید و نام کاربری تان را انتخاب کنید ، مشاهده میکنید که رمز عبور شما به صورت اتوماتیک جایگذاری میشود .

ایجاد بوک مارک برای دسترسی سریع

بوک مارک در مرورگرها یک ویژگی بسیار مناسب برای وارد شدن بسیار سریع به سایت های دلخواه شما در کمترین زمان ممکن است . شما یکبار آدرس سایت مورد نظر را در بوک مارک مرورگرتان ذخیره میکنید و هرگاه مایل بودید از آن سایت دیدن کنید ، تنها با یک کلیک وارد سایت خواهید شد .

برای این منظور هنگامی که گوگل کروم را باز کردید ، بر روی نوار بوک مارک در زیر نوار آدرس "راست کلیک "کنید تا منوی آن باز شود . شما میتوانید فولدرهای مختلفی درست کنید تا سایت های خود را دسته بندی کنید ، برای این کار بر روی "Add Folder "کلیک کنید .

در پنجره ای که باز میشود در قسمت "Name "نام پوشه خود را تایپ کنید که در اینجا سایت های پرداخت در ازای کلیک را در پوشه ای با نام "PTC "ذخیره میکنیم . سپس کلید Save را بزنید .

حال پوشه ای با نام PTC را مشاهده خواهید کرد که در منوی بوک مارک ظاهر شده است . اکنون به سایت آسمان باکس وارد شوید . بر روی "ورود "کلیک کرده تا به صفحه ورود به حساب کاربری بروید . شما باید این صفحه را ذخیره کنید تا در هر زمان که مایل بودید وارد حساب کاربریتان در آسمان باکس شوید بلافاصله به صفحه ورود بروید .

بر روی شکل ستاره که مشخص شده است کلیک کنید تا منوی زیر باز شود . بر روی "Edit "کلیک کنید .

ابتدا از قسمت "Bookmarks bar "بر روی PTC کلیک کنید و در قسمت نام ، Aseman Bux را وارد کنید و آنرا ذخیره کنید .

مشاهده میکنید که در پوشه ی PTC سایت آسمان باکس ذخیره شده است و شما هر گاه مایل بودید که به حساب کاربریتان در آسمان باکس وارد شوید تنها کافی است بر روی Aseman Bux کلیک کنید تا مستقیما به صفحه ورود سایت بروید .

 

این کار را برای سایت های دیگر نیز انجام دهید تا به سرعت به تمام سایت ها دسترسی داشته باشید .

میتوانید پوشه های دیگری بسازید و سایت های مختلفی را برای خود ذخیره کنید تا دیگر نیازی به حفظ کردن نام سایت ها نداشته باشید !

 

منبع:جرقه ایرانی 

نظرت در مورد این مطلب چیه؟
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .