close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
کسب درامد با سهام رایکان در سایت پرطرفدار و همیشه قابل اطمینان Myfreeshares

به علت بروز بودن سایت از صفحات دیگر نیز دیدن کنید

به سایت مرجع کسب درامد اینترنتی خوش آمدید

کسب درامد با سهام رایکان در سایت پرطرفدار و همیشه قابل اطمینان Myfreeshares

 آموزش و روشهای افزایش سهام در سایت myfreeshares

 

 

این سایت یکی از یهترین هاست به چند دلیل:

1- تعداد بالای لینک های تبلیغاتی روزانه

2- اختصاص سهام به اعضا

3- عدم اعمال محدودیت در جذب زیرمجموعه مستقیم

4- دارای 5 سطح پورسانت دهی از درآمد زیرمجموعه ها و در نظر گرفتن 25 درصد!!! برای سطح یک یا زیرمجموعه های مستقیم.

5- امکان خرید و فروش سهام

حال بیاییم یک برآورد داشته باشیم اگر هر روز به طور متوالی حدود 10 دقیقه از وقت خود را به این سایت اختصاص دهیم پس از یک سال به چه درآمدی خواهیم رسید.

اگر شما تمامی لینک های تبلیغاتی را کلیک کنید به طور متوسط روزانه 5 سنت عاید شما خواهد شد. حال اگر با روش هایی که به شما خواهم آموخت به جذب زیرمجموعه بپردازید و حدود 40 نفر زیرمجموعه مستقیم شما قرار گیرند و آنها هر کدام 10 نفر جذب کنند سطح دوم شما 400 نفر خواهد شد، اگر آن 400 نفر هر کدام 5 نفر جذب کنند و ... در نهایت اگر تمامی افرادی که در مجموعه شما هستند فقط نصف کلیک های خود را انجام دهند، طبق جدول زیر درآمد شما قابل محاسبه خواهد بود:

ماهیانه 232 دلار فقط از این سایت. حال اگر 5 سایت عضو باشید درآمد شما ماهیانه حدود 1000 دلار خواهد بود. این درآمد به هیچ وجه خوش بینانه نیست، اگر شما عضویت خود را به طلایی ارتقا دهید به مراتب درآمد بیشتری نصیبتان خواهد شد.

این کار، کاری نیست که شما را میلیونر کند ولی با صرف روزانه نیم ساعت از کاری که هم اکنون روزانه 8 ساعت صرف آن می کنید درآمد بیشتری نصیبتان خواهد کرد. راز موفقیت در این کار استمرار و صبور بودن است.

 روزانه سر بزنید، کلیک هایتان را انجام دهید و جهت گسترش زیرمجموعه هایتان اقدامات لازم را انجام دهید که تمام این ها فقط نیم ساعت از وقت شما را به خود اختصاص خواهد داد.

 

خب برگردیم سراغ موضوع این مطلب یعنی آموزش نحوه درآمد زایی از سایت مای فری شیرز.

 

ابتدا از طریق گزینه login وارد سایت میشوید

 

در این قسمت یوزرنیم و پسووردتون رو وارد کنید و گزینه login را بزنید.

 

بعد از ورود شما با این گزینه ها روبرو میشوید

 

  معرفی قسمتها :

 

:Shares to click در این بخش تعدادی لینک است که هر روز آپدیت میشوند و شما با کلیک بر روی اونها به اندازه سهمی که زیر هر کدام نوشته شده سهم دریافت میکتید.

ابتدا وارد این قسمت شوید

 

روی یک لینک کلیک کنید تا صفحه بعد باز شود توجه داشته باشید که باید لینکها رو به ترتیب و تک تک بازدید کنید وگرنه متخلف شناخته میشوید.

حالا روی کد موجود در تصویر کلیک کنید

 

منتظر باشید تا شمارنده تمام شود و سهمتون رو دریافت کنید

 

بعد از اتمام زمان درخواست شده برای مشاهده شما با این پیغام مواجه میشوید ، میتوانید صفحه راببندید و سراغ لینک بعدی بروید

 

دقت کنید در بعضی از سایت های کلیکی لینک هایی قرار داده شده اند که نباید روی آن ها کلیک کنید. این لینک ها به این دلیل گذاشته شده اند که ادمین سایت مطمئن شود شما از بات (یا همان نرم افزار) جهت کلیک کردن استفاده نمی کنید. اگر چند بار روی این لینک ها کلیک کنید حساب شما مسدود خواهد شد. این لینک ها معمولا با فونت قرمز و حاوی توضیحات ذیل است:

                    

آموزش قسمت share to signup :

 

یعنی دریافت سهم به ازای عضویت ، در اینجا همانند سایت دانکی میلز شما باید از طریق لینک های داده شده به شما وارد این سایتها شوید و در اونها ثبت نام کنید.

 بعد از تکمیل عضویت در سایت برای شما یکی ایمیل welcome فرستاده میشه که شما باید اون ایمیل رو همراه با یوزرنیمی که در همون سایت ثبت نام کردبد در داخل این کادر کپی کنید و دکمه compeleted  روبزنید

(پس از انجام مراحل كامل عضویت باید ان ایمیلی(welcome) كه از طرف سایت مربوطه برای شما ارسال شده و حاوی مشخصات عضویت شما در ان سایت می باشد را در كادر مربوط كپی كنید و آن را ارسال(compeleted) نمایید. ادمین پس از بررسی صحت عضویت سهم به بالانس شما اضافه خواهد كرد.توجه داشته باشید که ایمیلی که پس از تایید دریافت میکنید رو درون کادر قرار دهید).                                                  

  

اگر از طرف سایت برای شما ایمیل ولکام نیومد مشخصات مثل یوزرنیم که در سایت ثبت نام کردید و ایمیل رو اینطور در کادر بنویسید

:usernamesنام کاربری ای که در سایت مورد نظر ثبت نام کردید.

:emailایمیلی که با اون در این سایت ثبت نام کردید.

I didn't receive welcome e-mail

 

بعد از تایید یک سهم + 5 سنت به شما داده میشود که از گزینه های دیگر به صرفه تر است.

 

افزایش سهام از طریق زیرمجموعه گیری :

شما میتونید با لینکی که سایت بهتون میده زیرمجموعه گیریک کنید و به ازای هر نفر که از طریق لینک شما ثبت نام میکنه یک سهم دریافت کنید.

برای زیرمجموعه گیری لینک مخصوص خودتون رو در وبلاگ یا شبکه های اجتماعی قرار بدید و این سایت رو به بقیه معرفی کنید تا اونها هم عضو بشن و شما هم از این طریق سهم بیشتری دریافت کنید.

 

لینک مخصوص شما در قسمت Referral Links قرار داره وارد این قسمت شوید، همینطور که میبینید این صفحه حاوی یک سری لینک وبنر هست که درآخر هر لینک نام کاربری شما نوشته شده با استفاده از اونها میتونید زیرمجموعه گیری کنید .

 

 قست های دیگر سایت :

Earning stats : اطلاعات میزان موجودی و تعداد سهم ها

 

 :Paid to clickدر این قسمت مانند قسمت share to click یک سری لینک وجود داره باید اونها رو بازدید کنید ولی این بار به ازای بازدید پول دریافت میکنید.

 

:Paid to signupپرداخت به ازای عضویت ، دراین قسمت هم شما با عضویت در سایتهای معرفی شده متناسب با مبلغ در نظر گرفته شده پول دریافت میکنید که این مبلغ از 13 سنت به پایین است.

معمولا مبلغ ثبت نام تا حداكثر یكی دو روز پس از ثبت نام به حساب اضافه میشود.

Buy/Sell your shares: در این قسمت می توانید به خرید و فروش سهام بپردازید.

 

Email inbox: این قسمت را حتما چک کنید. هر هفته چندین ایمیل برای شما ارسال می شود که از این قسمت قابل دسترسی است. هر ایمیل دریافتی حاوی چندین لینک می باشد که فقط یکی از آنها دارای ارزش پرداختی است و با Paid Add  مشخص شده است. لینک های فاقد ارزش پرداختی با Non Paid Add مشخص شده اند.

دقت کنید که باید لینک هارو تک تک بازدید کنید ، یک لینک روباز کنید بعد از اتمام شمارشگر و پیغام زیر لینک بعدی رو باز کنید.

 

:Account Infoاطلاعات شما که در زمان ثبت نام وارد کردید در این قسمت ذخیره شده اگر خواستید اطلاعاتتون رو ویرایش کنید مثلا اگر خواستید شماره حسابتون رو عوض کنید میتونید از این قسمت استفاده کنید.

 

مشاهده میزان سود روزانه ی شما :

از قسمت Last Daily earnings میتونید میزان سود روزانه ی خودتون رو بر اساس سهامتون مشاهده کنید.

نکته آخر این که اگه می خواهید وقت خودتون رو هدر ندید ، حتما توی سایت myfreeshares ثبت نام کنید ، اگه تعداد سهام شما زیاد باشه دیگه نیازی به فعالیت ندارید و هر روز سود سهام خودتون رو دریافت می کنید ، اما در اوایل کار باید کمی وقت برای افزایش سهام خودتون بذارید ، اگه وضع مالی پرفکت مانی تون خوبه ، یه ثبت نام 1000 سهمی می تونید انجام بدید و بدون هیچ فعالیتی روزانه بیش از 40 سنت کمیسیون بگیرید...

                                                 نکته مفید

سعی کنید صبح ها بر روی لینک های قسمت SHARES PER CLICK کلیک کنید و نگاهی هم به ثبت نام های قسمت SHARES PER FREE SIGN UP کنید و در صورتی که به آخر لیست این قسمت سایت هایی اضافه شده بود توی اون سایت ها ثبت نام کنید. حتما بعد از ظهر یا شب مجددا به قسمت SHARES PER FREE SIGN UP یه سری بزنید و در صورتی که سایتی برای ثبت نام اضافه شده بود ، علاوه بر ثبت نام توی اون سایت ، مجددا می تونید روی لینک های قسمت SHARES PER CLICK هم کلیک کنید یعنی به جای هر 24 ساعت ، می تونید در یک روز دوبار از این قسمت به سهام خودتون اضافه کنید ، برای اطمینان بیشتر که 0.02 سهم بابت هر کلیک اضافه می شه یا نه ، می تونید بعد از یکی دو کلیک به قسمت وضعیت حساب خودتون برید و در صورتی که مبلغ کلیک ها به حسابتون اضافه شده باشه ، روی بقیه لینک ها کلیک کنید ، در غیر این صورت کلیک نکنید... در ضمن وقتی توی یک روز دوبار (صبح و شب) روی لینک ها کلیک کردید و هر دو بار هم به سهام شما اضافه شد ، صبح روز بعد نیازی نیست که به این قسمت سر بزنید برای اینکه سهمی به شما داده نمی شه ، باید بعد از ظهر روی لینک ها کلیک کنید تا زمان 24 ساعته رعایت بشه ، دوباره روز بعد فرقی نمی کنه صبح کلیک کنید یا بعد از ظهر ، همین طور کارهای گفته شده را می تونید برای روزهای بعد تکرار کنید...

وقتی درآمد شما از سود روزانه سهام و سایر درآمد های این سایت به 10 دلار رسید با داشتن حسای پرفکت مانی آن را برداشت کنید.

انتقال پول از سایت به حساب بانکی و تبدیل به ریال

در این مرحله اگر پول شما به 10 دلار رسیده باشد میتوانید در قست earning stats گزینه ی Withdraw / Cashout را کلیک کنید و پول خود را انتقال دهید.

نظرت در مورد این مطلب چیه؟
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .